قوانین در ژینو

سلام 

از شما دعوت میکنیم با توضیح قوانی ژینو همراه ما باشید :

این وبسایت به وسیله گروه ژینو مدیریت می‌شود و در هر کجا که از اصطلاح ما استفاده شده است منظور این شرکت است. دسترسی و استفاده از وبسایت و هر نوع از کالاها و خدمات خریداری شده به وسیله این برند فراهم می‌شود. از شما خواهشمندیم که این ضوابط و مقررات را با دقت بخوانید. استفاده از این وبسایت و یا خرید یکی از محصولات یا خدمات آن نشان می‌دهد که شما پذیرفته‌اید که به واسطه قبول این شرایط و ضوابط محدودیت‌هایی داشته باشید. متقابلا اگر این شرایط را نپذیرید به این معناست که از وبسایت و خدمات آن استفاده نخواهید کرد. اگر شما با این شرایط و ضوابط موافق نیستید باید دسترسی و استفاده از وبسایت و هر گونه خدمات آن را متوقف کنید. 

 ژینو این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که این شرکت شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند، از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر وظیفه شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. لازم به ذکر است که ادامه دسترسی شما به وبسایت به معنای پذیرش و موافقت با این تغییرات است. هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط از تاریخ انتشار تریب اثر داده می‌شود.

استفاده شما از وبسایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعمل‌های قانونی در حوزه‌های مربوطه ممنوع نشده یاشد.
شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.
هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما میپذیرید که بلافاصله این شرکت را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شده‌اید مطلع سازید.
دسترسی و استفاده از این وبسایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این شرکت فراهم می کند. 
شما می‌پذیرید که تبلیغات تجاری، لینک‌های وابسته و سایر انواع درخواست ها بدون اطلاع رسانی قبلی از سایت حذف می‌شود و این امر ممکن است منجر به قطع خدمات خرید شما هم شود. در صورت بروز استفاده غیر قانونی و غیر مجاز از وبسایت اقدامات قانونی مناسب توسط این شرکت صورت خواهد گرفت.
شما متعهد می‌شوید که بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت نمی‌نمایید. 
استفاده از وبسایت و مطاب آن در موارد زیر غیر مجاز و ممنوع است:
برای اهداف غیر قانونی 
برای مجبور کردن دیگران به جهت مشارکت در امور غیر قانونی 
برای نقض مقررات داخلی و بین المللی 
برای نقض حقوق مالکیت فکری وبسایت و حقوق مالکیت فکری دیگران 
برای تبعیض، سواستفاده، آسیب وارد کردن و توهین براساس جنسیت، گرایش جنسی، مذهب، قومیت، نژاد، سن، منشا ملی یا ناتوانی جسمی
برای ارسال اطلاعات نادرست یا گمراه کننده 
برای آپلود یا انتقال ویروس‌ها و یا هر نوع دیگر از کدهای مخرب که بر عملکرد خدمات این وب سایت، وبسایت‌های دیگر و یا اینترنت تاثیر می‌گذارد.
برای جمع‌آوری یا ردیابی اطلاعات شخصی دیگران و استفاده غیر مجاز از آن
برای هر هدف ناخوشایند یا غیر اخلاقی
برای دخالت در سرویس‌های امنیتی
این حق برای ما محفوظ است که به دسترسی و استفاده شخص برای این قبیل موارد پایان دهیم.

محصولات و خدمات ارائه شده در این سامانه بدون سورس کد تحویل مشتری خواهند شد ، جهت دریافت سورس کد لازم است تیک دریافت سورس کد را بزنید و یا تیکت جدیدی را برای همکاران در بخش پشتیبانی ارسال تا در صورت توافق طرفین هزینه ی آن لحاظ  و ترتیب اثر داده شود . 

امضای طراحی در ذیل تمام محصولات و یا خدمات موجود میباشد و در صورت لزوم جهت برداشتن امضا باید از طریق تماس با ژینو و یا ارسال تیکت با ما در تماس باشید .

دامنه ها بنام مشتری خریداری میشوند در نتیجه تمام بار حقوقی آن بر عهده ی شما خواهد بود ، همچنین قبل از تهیه ی دامین توسط ما لطفا از صحیح بودن اطلاعات ارسالی اطمینان حاصل فرمایید.

مدت زمان تحویل هر محصل در توضیحات محصول یا پکیج و یا خدمات درج خواهد شد لذا از پیگیری قبل از ان تاریخ خودداری بعمل آید .

در انتها پیشنهاد میکنیم درباره ی ژینو را بخوانید .


با تشکر روابط عمومی و دپارتمان حقوقی ژینو