طراحی سایت چیست؟

طراحی وب سایت یا Web design، به معنی ایجاد یک بستر اینترنتی برای ارائه خدمات، اطلاع رسانی، نمایش یا فروش محصولات است. طراحی وب سایت از خرید دامنه و هاست،طراحی گرافیکی ، کدنویسی صفحات وب، تولید محتوا و رعایت قوانینی سئو تشکیل شده است.

UI یا ظاهر گرافیکی

ظاهر گرافیکی وب سایت و اپلیکیشن تاثیر به سزایی در جذب مشتری دارد. تحقیقات نشان داده است درصد قال توجهی از کاربران ورودی تنها به دلیل ظاهر مناسب و نظم پنهانی طراحی تمایل به استفاده از آن وب سایت یا اپلیکیشن را دارند. خدمات گرافیکی و مشاوره های گروه ژینو برای شما پیچیدگی های مسیر را آسان میکند

اپلیکیشن موبایل

امروزه به منظور گسترش حیطه کاری و جذب مشتری بیشتر ، کارفرمایان توجه خاصی نسبت به کاربران فضای مجازی و دنیای وب دارند. تیم ما در طراحی اپلیکیشن نهایت دقت  و کارایی را دارد تا ظرافت و دقت در اپلیکیشن شما تداعی شود

استاندارد توسعه وب‌سایت

تیم طراحی ژینو می کوشد تا طراحی سایت شما را به بهترین شکل ممکن و با مدنظر قرار دادن اصول سئو و بهینه سازی سایت ، جدیدترین استانداردها و اصول طراحی گرافیکی، در حداقل زمان و با کمترین هزینه انجام دهد.

آینده همینجاست

علاوه بر زیبایی و کارایی و خلاقیت در اجرا، مهم است که طراحی سایت شما طبق زمان بندی دقیق و در موعد مقرر انجام گیرد. با توجه به سرعت بالای رشد کسب و کارهای اینترنتی تاخیر در روند اجرا یا تحویل میتواند مانع مهمی در موفقیت شما باشد. تیم ژینو خیال شما را از این بابت راحت کرده است.

تجارت خود را در کوتا ترین زمان ممکن ارتقا دهید. با افزایش تعداد استارتاپ ها در دنیا و ایران، داشتن استراتژی هایی برای رشد سریع کسب و کارهای نوپا اهمیت زیادی پیدا کرده است. امروزه هک رشد به عنصری ضروری برای رشد سریع کسب و کارهای نیمه موفق تبدیل شده است.

وظایف طراح وب

  1. ملاقات با کارفرمایان برای صحبت در خصوص نوع کار و نوع بازدید کنندگان سایت شان به منظور درک بهتر از خواسته ها و انتظارات مشتری یا کارفرما و تولید یک وب سایت بهتر و نزدیکتر به سلیقه وی.
  2. تهیه یک طرح که نشان دهنده ساختار سایت و نحوه ارتباط بخش های مختلف باشد – این طرح گاهی به صورت کاغذی و گاهی به صورت الکترونیکی ایجاد می شود و مبنای کار طراح وب است.
  3. تصمیم گیری در مورد متن، رنگ ها و پس زمینه های مورد استفاده – این بخش ها نیز با مشورت کارفرما صورت می گیرد.
  4. ایجاد صفحات، آیکون ها، لینک ها و عکس ها با استفاده از نرم افزار طراحی وب
  5. اضافه کردن امکانات مولتی مدیا مانند فیلم، صدا و انیمیشن به وب سایت
  6.  طراح وب سایت وظیفه دارد، تمامی کدهای سایت را به صورت استاندارد تهیه نماید
  7. آزمایش و اصلاح طراحی سایت در صورت نیاز
  8. گذاشتن سایت روی هاست برای شروع کار آن و تحویل به کافرما

پیشرفت کسب و کار

اگر شما هم میخواهید سازمان و یا کسب کار خود را در فضای فیزیکی گسترش دهید، نیارمند فعالیت در فضای آنلاین می باشید. طراحی سایت شرکتی ، نیاز بسیاری از کسب وکارها در فضای آنلاین را مرتفع ساخته و تصویری مطلوب از این کسب و کارها در ذهن مشتریان ایجاد میکند. با خیال آسوده طراحی سایت خود را به ما بسپارید.

نظرات مشتریان

من برای توسعه کسب و کارم به یک طراح سایت حرفه ای احتیاج داشتم تا اینکه با تیم متخصص ژینو آشنا شدم واقعا از نتیجه کار راضی هستم ممنونم زهرا پولادگر

اگه دنبال یه طراح سایت خلاق میگردید من گروه ژینو رو معرفی میکنم احمد پیروزفر

با توجه به طرح های پیشنهادیشون قیمت هایی که ارائه میدن خیلی مناسبه. من که خیلی از کارشون راضی ام مهسا خدابنده

خوبی کار شما اینکه دقیقا همون چیزی رو ارائه میدید که مشتری میخواد من از شما خیلی ممنونم زهرا محمدی

گروه طراحی ژینو

حق کپی‌ برداری تماماً برای گروه طراحی ژینو محفوظ است ©

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!