سئو چیست و چرا به بهینه سازی نیاز دارد؟

بهینه سازی سایت
بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت در کرج: کلمه ی سه حرفی ( SEO ) دنیایی از حرف های گفته و ناگفته دارد در واقع SEO در محیط عمومی اینترنتی مخفف عبارت Search engine optimization به معنی بهینه سازی برای موتورهای  جست و جو شناخته می شود به گفته مدیران گوگل با علمی شدن و تخصصی شدن این حوزه عبارت  experience optimization Search  یا بهینه سازی تجربه جست و جو ترجمه مناسب تری از لغت سئو ( SEO ) است.

 سئو وب سایت پیاده سازی روش های خلاقانه جهت افزایش رتبه و رنک سایت در نتایج بالاتر جست و جو گوگل و دیگر موتور های جست و جو که موجب افزایش بازدید واقعی شود را نیز موجب می شود.

بهینه سازی وب سایت در کرج

سئو
سئو

بهینه سازی تجربه جست و جو یعنی فراهم کردن بستری که کاربر نتیجه ی جست و جو خود را در کوتاه ترین زمان و به بهترین شکل ممکن مشاهده کند بخشی از این بستر توسط گوگل فراهم می شود.

 اما بخش مهمی بر عهده خود وب سایت ها است سئو کار می تواند با رعایت اصول و قواعد سئو که به بهترین شدن تجربه جست و جو ختم می شود هم به فراهم کردن این بستر کمک کرده وهم اعتبار مناسبی نزد گوگل پیدا کند. برای یک سایت چیزی که بسیار مهم است تایید گوگل است.

عواملی که موجب کسب جایگاه مناسب در گوگل می شود:

گوگل
گوگل

اصولی که تسلط بر آن نیازمند مطالعه، آزمون، خطا و بررسی و آنالیز لحظه ای اخبار گوگل و دانش فنی کافی در این حوزه باشد را نشان  می دهد برخی عبارت اند از:

 • انتخاب کلید واژه
 • شناخت دقیق از ساختار سایت
 • استراتژی بازاریابی آنلاین و ترغیب به واکنش
 • لینک سازی

خدمات سئو تیم تخصصی ژینو در کرج

خدمات سئو
خدمات سئو

تیم تخصصی سئو در وب سایت ژینو در کرج با اجرای پروژه های موفقی در زمینه بهینه سازی سایت راهکاری بسیار قوی در اختیار شما قرار می دهد.

سئو و بهینه سازی فرایندی زمانبر و تخصصی می باشد که درآمد زایی بلند مدت خواهد داشت.سئو سایت اصولی پیچیده دارد که از الگو های خاصی پیروی می کند .

        خدمات تیم تخصصی ژینو در کرج به شرح زیر می باشد :

آنالیز سئو
آنالیز سئو
 • بررسی کلمات کلیدی در سایت

آشنایی با مفاهیم انتخاب کلمات کلیدی و بررسی میزان ارزش واقعی آن ها جزء نخستین و مهم ترین گام هایی است که برای سئو بر داشته می شود.

تیم تخصصی ژینو نیز طی آنالیز قوی و با توجه به گستردگی حوزه کاری شما بهترین کلماتی که می تواند برای کسب جایگاه مناسب گوگل روی آن تمرکز و سرمایه گذاری کنید را مشخص می کند.

 • آنالیز و تحلیل رقبا

همان طور که می دانید با تحلیل عملکرد رقبا می توانیم از نقاط  قوت آن ها برای پیشرفت خود استفاده کرده و همچنین از ورود به زمینه هایی که منجر به شکست آن ها در سئو شده اجتناب کنیم این موضوع به مرور زمان یک استراتژی بی نقص و موثر در سئو را به ارمغان می آورد.

 • بررسی ساختار داخلی سایت

استاندارد ها و قواعد مشخصی برای ساختار و اسکلت بندی سایت وجود دارد، پیروی از آن ها برای کسب جایگاه معتبر و سئوی بهینه ضروری است .

تیم تخصصی وب سایت ژینو در کرج نیز در این راستا اقدام به بررسی دقیق و فنی ساختار وب سایت کرده و در صورت لزوم آن را به فرم قابل تایید برای موتور های جست و جو تبدیل کرده .

 • تهیه گزارش دوره ای از پیشرفت و اقدامات صورت گرفته
گزارشات سئو
گزارشات سئو

زمانی که پروژه بهینه سازی اجرا می شود . گزارش های متنی و نمونه برداری به صورت دوره ای و منظم از طرف سایت ژینو ارائه می شود تا به طور کامل شاهد روند سئو و نتایج آن باشید.

خدمات سئو در کرج :

 • مشاوره سئو

مشاوران ما با اتکا به دانش و تخصص بالایی که در زمینه ی سئو و بازاریابی آنلاین، آنالیز مناسبی از وضعیت سئو سایت شما ارائه کرده و اطلاعات مفیدی را در اختیاراتان قرار می دهند.

 • سئو on page

دپارتمان فنی سایت ژینو با بررسی دقیق فاکتور های کد نویسی موثر در سئو سایت شما، با بهینه سازی کد نویسی مطابق با استاندارد های وب، خدمات ویژهای در زمینه ای سئو on page  ارائه می دهند.

 • سئو off page

دپارتمان فنی سایت که طراحی سایت شما را تغییر می دهد تا رتبه بهتری را در موتورهای جست و جو بگیرید.

 • پشتیبانی سئو  

سئو امری یکبار اجرایی نیست و مستلزم پویایی و حرکت دائمی است، تیم سئو ژینو در کرج  با ارائه خدماتی بی نظیر و پایبندی به اصول مشتری مداری گام به گام تا فتح قله های رشد و ترقی با شما همراه خواهد بود.

 • تولید محتوای استاندارد و اصولی

بیش از هر چیزی، محتوای مناسب نظر گوگل و موتور های جست و جو  را جلب می کند و موجب کسب جایگاه بهتر در میان رقبا می شود .آشنایی با قواعد نگارش استفاده اصولی از کلمات کلیدی در متن تسلط به کار با تصویر، صوت، ویدئو انتشار مقاله با محتوای کار بر پسند به محتوای اصولی می انجامد.

بهینه سازی سایت و الگوریتم های آن در کرج

زمانی که سیستم Page Rank ابداع شد تنها گوگل از این تکنولوژی به عنوان مقوله ای در بهینه سازی وب سایت استفاده می کند؛ اما زمانی که موتورهای جست و جو متوجه شدند که تا چه اندازه سیستمPage Rank  در افزایش صحت و دقت گوگل نقش داشته است، تقریبا تمام آن ها سیستم Page Rank را در بخشی از الگوریتم خودشان در سئو قرار دادند در گذشته در حالی که بسیاری از طراحان وب سایت ها در حال کار کردن برای افزودن سیستم Page Rank به الگوریتم های جست و جو هایشان بودند. بعضی از افراد صبر نکردند تا خودشان بسازند سیستم Page Rank را از طریق گوگل اعمال کردند.

بهینه سازی وب سایت در کرج و Tage h

متا تگ ها
متا تگ ها

تگ های header و روش هایی تا رتبه بندی Ranking خود را در موتورهای جست و جو بالا ببرند؛ به عنوان مثال اکثر شما صفحه ای در مورد “هدیه رایگان ” دارید بهترین راه برای مشخص کردن آن گذاشتن یک تگ header در ابتدای صفحه است تا به بهترین روش ممکن به کاربران و موتورهای جست و جو از دید سئو نشان دهید که این صفحه از طراحی سایت شما در مورد چه چیزی صحبت می کند.

Tagged with: