پشتیبانی وب سایت در کرج

پشتیبانی وب سایت
پیشتیبانی وب سایت

پشتیبانی وب سایت در کرج: یکی از بخش های مهم بازاریابی محتوایی جذب و نگهداری کاربر و یا مشتری در سایت است.

امروزه با گسترش حضور کسب و کارهای مختلف در دنیای مجازی از طریق طراحی وب، یکی از ضروری ترین اقدامات و مهم ترین دغدغه صاحبان کسب و کار اطمینان از خدمات و پشتیبانی سایت است.

راه اندازی وب سایت یک روش ماندگار و کارآمد برای تبلیغات آنلاین محسوب می شود.

بعد ازافتتاح سایت شما حتما به پشتیبانی سایت نیاز خواهید داشت تیم متخصص و حرفه ایی ژینو در کرج در بازه های زمانی مشخص در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

نیاز است تا نیروی های متخصصی در زمینه رفع خطاهای فنی احتمالی و اجتناب ناپذیر به سایت شما پشتیبانی دهند.

البته پروسه ی پشتیبانی و نگهداری سایت های اینترنتی تنها به این موضوع محدود نمی شود؛ واز جنبه های دیگری هم می توان آن را تامین کرد.

تیم متخصص و حرفه ایی ژینو در کرج با پشتیبانی وب و با برخورداری از سوابق اجرایی مفید، ارائه دهنده خدمات طراحی، باز طراحی، بهینه سازی و سئو سایت، نگهداری و پشتیبانی سایت به متقاضیان ارجمند خدمات می رسانیم .

 وب سایت ژینو کد چه ویژگی هایی دارد؟

پشتیبانی وب سایت در کرج: سایت ژینو با خدمات تولید محتوای  وب سایت شما مستقر در کرج در کلیه ی شهرهای ایران از جمله کرج، تهران، اصفهان، تبریز، مشهد، آذربایجان ، کیش، رشت، قزوین، قم، اهواز، خوزستان و شیراز و دیگر نقاط کشورمان ایران آماده است.

 بدون در نظر گرفتن  حد و مرز مکان شما از دفتر مرکزی سایت ژینو خدمات و پشتیبانی وب سایت شما را به شکل دور کاری و آنلاین انجام می دهد؛ و درهزینه ها و زمان شما صرفه جویی می شود.

تمام تلاش ما در سایت ژینو این است که تمام مقالات و تولید محتوای شما از جمله تولید پادکست، تولید محتوای متنی، تولید محتوای تصویری، تولید موشن گرافیک با در نظر گرفتن متا تگ ها، هدر بندی ها، لینک های داخلی و خارجی و تصاویر موجب می شود محتوای شما به خوبی در وب سایت شما بدرخشد و همچنین آبروی وب سایت شما به خوبی دفاع می شود.برای عقد قرارد با سایت ژینو کد تماس برقرار کنید.

سایت ژینو کد برای چه سایت هایی تولید محتوا می کند؟

سایت “ژینو کد” توانایی این را دارد تا تولید محتوای اصولی برای وب سایت در تمامی موضوعات داشته باشد و پشتیبانی وب سایت را بپذیرد برخی از این موارد به شرح زیر آمده است.

  • پشتیبانی و تولید محتوای وب سایت برای سایت های پزشکی
  • پشتیبانی و تولید محتوای وب سایت برای سایت های شرکتی
  • پشتیبانی و تولید محتوای وب سایت برای سایت های فروشگاهی
  • پشتیبانی و تولید محتوای وب سایت برای سایت های آژانس هواپیمایی
  • پشتیبانی و تولید محتوای وب سایت برای سایت های صنعتی
  • پشتیبانی و تولید محتوای وب سایت برای سایت های تولید و کارخانه ای
  • پشتیبانی و تولید محتوای وب سایت برای سایت های آرایشی و بهداشتی
  • پشتیبانی و تولید محتوای وب سایت برای سایت های وارداتی و صادراتی
  • پشتیبانی و تولید محتوای وب سایت برای سایت های حقوقی
  • پشتیبانی و تولید محتوای وب سایت برای سایت های ورزشی

اگر تصمیم گرفتید بهتر دیده شوید و نسبت به رقبایتان متمایز باشید می توانید جهت سفارش پشتیبانی وب سایت در کرج و یا تولید محتوا در کرج از طریق سایت ژینو کد و یا تماس تلفنی با اما در ارتباط باشید.

 سفارش بازاریابی (Content Marketing )

امروزه احساس می شود زمانی که کاربران به محتوایاتی که در یک سایت می بینند کمتر اعتماد می کنند ولی با استراتژی محتوایی و همچنین بازار یابی محتوایی اصولی بر روی یک وب سایت می توان هم میزان اعتماد را در کاربر افزایش داد و هم با کاهش نرخ فرار کاربران از سایت یا همان Bounce Rate آن ها را به مشتری تبدیل نمود هر چقدر میزان بازاریابی محتوایی یک وب سایت اصولی تر و تخصصی تر باشد میزان رشد فروش و رونق اقتصادی آن وب سایت نیز افزایش می یابد.

“شرکت P&G معروف ترین تکنیک های بازاریابی محتوایی را در دنیا دارد.”

تیم تخصصی ژینو با تجربه ی حرفه ای که در بخش بازاریابی محتوایی برای کاربران و مشتریان از سراسر دنیای وب دارند این استراتژی برای هر مشغله متفاوت است؛ تیم ژینو به صورت حرفه ایی به هر مشغله ی در سایت می پردازد.

Tagged with: