طراحی موشن گرافیک در کرج

موشن گرافیک در کرج
موشن گرافیک در کرج

طراحی موشن گرافیک در کرج ، کلمه موشن گرافیک به انگلیسی Motion Graphic علم ادغام حرکت و صدا در رسانه ها نامیده می شود. استفاده تکنیک موشن گرافیک برای معرفی و تبلیغ محصولات و خدمات نیز می باشد .

موشن گرافیک به معنی حرکت گرافیک یا متحرک کردن تصاویر است. باعث انتقال انرژی به مخاطب شده و جذابیت خاصی برای کاربر دارد.

موشن گرافیک انیمیشنی است که برای بیان قصه نبوده و بیشتر مصرف تجاری و تبلیغاتی دارد و متن جزو اصلی آن می باشد. اساسا به  این نوع از طراحی گرافیک، گرافیک متحرک نامیده می شود.

موشن گرافیک یک سبک ویدئویی است؛ که  در آن عناصر گرافیکی با رنگ های جذاب را به حرکت در می آوردند.

امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن دوربین ها و تلفن های همراه شاهد ویدئو های بسیاری در شبکه های اجتماعی، رسانه ها، تلویزیون های شهری و مانیتورهای فروشگاه ها هستیم.

معمولا این ویدئو ها ساخت جذابی ندارند و مخاطب هم برای تماشای آن تمایلی نشان نمی دهد. با به وجود آمدن سبکی از ویدئو به نام موشن گرافیک علاقمندان تمایل پیدا کردند از این نوع ویدئو ها برای کسب و کار خود استفاده کنند؛ صاحبان کسب و کار ها برای تولید محتوای خدمات و فعالیت خود به طور مداوم از این نوع سبک ویدئو ها استفاده کردند.

طراحی موشن گرافیک در کرج  

موشن گرافیک
موشن گرافیک

تیم متخصص ژینو در کرج علاوه بر از نرم افزارهای طراحی و تدوین به صورت حرفه ایی بلکه با داشتن خلاقیت بالا و استفاده از اتاق فکر برای یک طراحی موشن گرافیک انجام می شود؛ تیم تخصصی موشن گرافیک ژینو با استفاده از گویندگان حرفه ایی در عرصه رادیو و تلویزیون صدای کسب و کار شما را در نظر گرفته با تولید یک اثر زیبا و جذاب نقش بسیار مهمی را در رونق و ارتقا کسب و کار شما خواهد داشت .

طراحی موشن گرافیک در کرج و مباحث آموزشی

برای استفاده از موشن گرافیک یک اصل وجود دارد و آن خلاصه کردن کلام و استفاده از تصاویر و نوشته خصوصا اعداد و ارقام است. موشن گرافیک می تواند به عنوان یک مدرس در معرفی هر نوع آموزشی اعم از آموزش تحصیلی و غیره می باشد.

ساخت موشن گرافیک  در کرج و فواید آن

مزیت های اصلی ساخت موشن گرافیک شامل موارد زیر می شود.

 • انتقال پیام ویدئو در کوتاه ترین زمان
 • تاثیر گذاری سریع در بیننده
 • نتیجه پذیر بودت تکنیک موشن گرافیک
 • کاربر پذیر بودن تکنیک موشن گرافیک

موشن گرافیک قدرتمند چه موشن گرافی است ؟

 • موشن گرافیک خوب یایستی متن یا سناریوی جذاب داشته باشد که با کمترین نوشته بتواند منظور را به مشتری ارائه دهد.
 • استفاده از تصاویر جذاب و وکتور های اختصاصی که کاربر در هر جایی ندیده باشد.
 • متن نوشته شده با تصاویر قابل اجرا هماهنگ باشد.
 • تم رنگی و خلاقیت در هماهنگی یک پارچه باشد.
 • نریتور برای یک موشن گرافیک مانند قلب یک انسان است بایستی از یک گوینده ی حرفه ایی برای موشن گرافیک استفاده کنید.
 • یکی از اولویت های ساخت  موشن گرافیک کوتاه بودن زمان آن است.

انتخاب یک موشن گرافیک در کرج

برای انتخاب موشن گرافیک در کرج یا سفارش یک موشن گرافیک در کرج حتما قبل از سفارش نمونه کارهای شرکت های دیگر را ببینید و با کارشناسان حرفه ایی مشورت کنید زیرا انتخاب درست و اجرای درست موشن گرافیک راه صد ساله ی کسب و کار شما را می تواند هموار کند.

 نرم افزارهایی که ما را در ساختن موشن گرافیک یاری می کنند.

نرم افزار
نرم افزار
 •  ادوبی فتوشاپ
 • ادوبی افتر افکت
 • ادوبی ایلاستریتور
 • مایا
 • سینما فوردی
 • تری دی مکس استودیو
 • ادوبی پریمیر پرو

موشن گرافیک و معرفی رزومه شرکت ها

یکی دیگرازمواردی که موشن گرافیک می تواند کمک کند در رابطه با معرفی رزومه  شرکت ها شهرداری ها و شورای شهر و… است.

 چرا که با دیدین یک موشن گرافیک یک یا دو دقیقه ای عملکرد چند ماهه یک شرکت و یا یک اداره به خوبی مشخص می شود.

موشن گرافیک حتی می تواند به معرفی قدرت و توان اجرایی مشتریان یک شرکت بپردازد؛ تیم تخصصی موشن گرافیک در کرج پاسخگویی شما کارفرمایان نیز در این حوزه خواهد بود.

بازار کار موشن گرافیک در کرج

اخیرا شاهد شکل گیری مشاغلی در زمینه موشن گرافیک هستیم مشاغل مرتبط شامل : سینما و تلویزیون برای ساخت تیتراژ فیلم، تبلیغات برای ساخت تیزر، فعالیت در زمینه شبکه های اجتماعی و بسیاری مشاغل دیگر که زیر مجموعه این حرفه می باشد.

موشن گرافیک در بازریابی و دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ
دیجیتال مارکتینگ

طراحی موشن گرافیک در کرج، موشن گرافیکی یک ژانر خاصی از انیمیشن است که جدیدا پا به عرضه ظهور گذاشته و می تواند کاربرد فراوانی داشته باشد؛ موشن گرافیک دراصل تقاطعی بین انیمیشن و طراحی گرافیک است معمولا موشن گرافی ها قطعاتی با هدف خاص بوده که هدایت شده می باشند؛ هدف اصلی موشن گرافیک در کرج ارائه اطلاعات به بیننده از طریق استفاده از متن یا گرافیک متحرک است اغلب دارای صدا و موسیقی هستند که متن و گرافیک را مدیریت می کنند موشن گرافی با هزینه های کمتری توانسته خود را از انیمیشن متمایز کند و جای خود را در دیجیتال مارکتینگ محکم کند و با کمترین هزینه به کسب و کار ها رونق فراونی دهد.

نتیجه: اهمیت به رشد و پیشرفت در بازار رقابتی که این روز ها در جهان دیده می شود، باعث شده تا بسیاری از افراد به دنبال راه کارهایی اساسی و مهمی برای پیشرفت و ارتقا کسب و کار خودد باشند آشنایی با نرم افزار هایی چون موشن گرافیک می تواند نقش پر رنگی در کسب و کار و بیزینس شما داشته باشد.

Tagged with: