امروزه هر کسب و کار اعم از کوچک و بزرگ در راستای رونق تولید خود به یک سایت و اپلیکیشن نیاز دارند. کسب و کار ها به منظور ارتباط آسان و بی واسطه با مشتری، اقدام به طراحی سایت و اپلیکیشن می کنند. دیدگاه گروه ژینو در طراحی سایت و اپلیکیشن برای کسب و کار شما تولید محصولات تخصصی عرضه پشتیبانی و داشتن مشتری دائمی می باشد. این ها نگرش راهبردی ما در کار است.

تیم ما دقیقا میداند چگونه سایت شما را طراحی کند که مشتریان وارد سایت شما شوند و پس از آن مشتری دائم شما باشند. تمام ایده ها و اهداف شما در کسب و کارتان به وضوح در سایت شما نیز مشاهده خواهد شد

ماموریت ما بدون شک موفقیت شما در کسب و کارتان است.

در جهان امروز هر وب‌سایت یک نرم افزار است و برای به روز ماندن در جهانم تکنولوژی باید بتواند با وب‌سایت های دیگر رقابت کند. همچنین هر وب‌سایت باید قابلیت گسترش و انعطاف داشته باشد.

تیم متبحر ما با شناخت کامل از این موضوع شما را صدر نشین رقبایتان میکنند.

تولید محتوا

متنی، تصویری، صوتی، ویدئویی
مخاطب اصلی محتوای وب‌سایت شما کاربرانتان می باشند پس باید محتوایی تولید شود که نیاز های آنها، مسائل روزانه و تمامی ویژگی هایی که به دنبال آن هستند را مورد پوشش قرار دهد. ما میتوانیم نیاز های اصلی آنها را از طریق تولید محتوا مورد پوشش قرار دهیم.

خدمات سئو

با ضمانت و نتیجه محور
امروزه تاکید بیشتر سئو برتولید محتوا با کیفیت است. تولید محتوای باکیفیت باعث می شود که رتبه وب‌سایت شما به طور چشمگیر افزایش پیدا کند. تیم ما متشکل از بلاگ‌نویسان حرفه ای محتوای وب‌سایت شما را تضمین می کنند.

طراحی وبسایت

رزومه، فروشگاهی تا ایده محور
تیم طراحی ژینو می کوشد تا طراحی سایت شما را به بهترین شکل ممکن و با مد نظر قرار دادن سئو و بهینه سازی سایت ،جدیدترین استاندارد ها و اصول گرافیکی در حداقل زمان و با کمترین هزینه انجام دهد.

برندسازی

برندسازی و ارائه برند استراتژی و بیزینس پلن
در دنیای بازاریابی اینترنتی بسیاری از مدیران وب‌سایت به هیچ وجه از رفتار بازدیدکنندگان سایتشان خبر ندارند! وقتی شما از علایق مشتریان اطلاعی نداشته باشید به راحتی کسب و کار خود را به سمت رکود میبرید. اما نگران این موضوع نباشید ما تا انتهای این راه همراه شما هستیم و برند شما را جهانی میکنیم.

طراحی اپلیکیشن

اندروید، آی او اس، ویندوز اپ
امروزه به منظور گسترش حیطه کاری و جذب مشتری بیشتر، کارفرمایان توجه خاصی به کاربران فضای مجازی و دنیای وب دارند. تیم ما در طراحی اپلیکیشن نهایت دقت و کارایی را دارد تا ظرافت و دقت در اپلیکیشن شما رعایت شودو ایده های شما در قالب اپلیکیشن در دسترس همه قرار بگیرد.

خدمات سرور و دامنه

ارائه انواع دامنه بین المللی و ملی
گروه ژینو با ارائه انواع هاست و سرور متناسب با نیاز مشتری، شما را در تمام طول مسیر میزبانی سرویس های آنلاینتان همراهی میکند.

تبلیغات گوگل و خدمات SEM

ادوردز و ادسنس
تیم مجرب ما با انعطاف پذیری و شناخت کامل از روش‌های به روز تبلیغات با استفاده از گوگل ادوردز، نسبت به طراحی وب‌سایت شما،با مشخصه های مورد نیاز اقدام می‌کند.

بازارسازی

متنی، تصویری، صوتی، ویدئویی
اولین گام در مسیر بازارسازی حرفه ای شناخت بازار هدف در کسب و کار شما می‌باشد.تیم حرفه ای ما تمام اهداف و خدمات مورد نیاز شما را بررسی میکند; تا با توجه به نیاز مشتری برنامه ریزی لازم جهت طراحی نمای ظاهری سایت و بازارسازی انجام شود.

تحلیل داده

با استفاده از دیتا استودیو گوگل
شعار این قرن این است:
داده نفت جدید است.
پس هرگونه داده ای و شناخت اهمیت استفاده از این داده ها کاری است که ژینو کد برای اولین بار در ایران تحلیل آن را به انجام می رساند.
گروه طراحی ژینو

حق کپی‌ برداری تماماً برای گروه طراحی ژینو محفوظ است ©

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!